Menu
20. 7. 2022

Lov bizonů, kováři, lodní bitvy aj.

Stále se něco děje, nejlépe si prohlídnout fotografie jako kroniku... lov bizonů, kováři, lodní bitvy... pokračující výcvik na lodích a příprava na první puťáky. Fotogalerie byla doplněna... další várku čekejte spíše až po sobotě...


18. 7. 2022

Nové partičky osadníků dorazily dobývat Dívoký západ, a kde jinde začít, než v saloonu! Bohužel se ukázalo, že většina z nich jsou pistolníci, banditi a podobní.

Nicméně, začal výcvik na lodích a zítra dorazí i kováři...


16. 7. 2022

Vlak dorazil

Další vlak s lidmi hledající štěstí na Divokém západě dorazil...


14. 7. 2022

Posun odjezdu

Pozor!
Z důvodu plánovaného omezení provozu v úseku z Prahy do Berouna bude pro nás zajištěna náhradní autobusová doprava. Proto se odjezdový sraz posouvá o 15 min. dříve, tj. bude v sobotu 16. 7. 2022 v 9.15 hodin na parkovišti Hlavního nádraží.


20. 4. 2022

Letošní tábor se blíží...


31. 12. 2021

++++++++++++++++++++++++


29. 7. 2021

Co všechno se událo

Děje se toho tolik, že to sem ani nestíháme psát. V úterý několik klanů přespávalo mimo tábor, ve středu se snažily na základě nalezených indicií najít a otevřít cestu do jiného světa Tír na nÓg. Ve čtvrtek byly vystaveny zkoušce ze samostatnosti a v noci pak stezce odvahy. V pátek je pak čeká finální utkání o to, který klan se stane první mezi rovnými, ze kterého klanu povstane nový král všech Keltů.


27. 7. 2021

Sestřihy videa z puťáků

Na youtube jsou sestřihy videí z pátečního a sobotního puťáku.

Puťák I - https://www.youtube.com/watch?v=jHNPINu7faE

Puťák II - https://www.youtube.com/watch?v=Um5CW16a5Io


25. 7. 2021

Táin Bó

Dnes se na širokých pastvinách utkaly klany ve shromažďování dobytka. V duchu nejlepších keltských tradic spolu navzájem bojovaly a loupily si stáda. K tomu neodmyslitelně patřilo i uzavírání trvalých i zrádných spojenectví, hrdinství i zákeřnost. Vítězně z odpoledního boje vzešel klan Icaper!


24. 7. 2021

Puťáky a měsíční klíče

Ve čtvrtek a v pátek klany postupně vyrazily na puťák se Sušice do Annína a zpět až do tábora o vodě. Zároveň využili červencového úplňku, jediné příležitosti jak získat ve starém hvozdě měsiční klíče k bráně do Tír na nÓg...