Menu
11. 7. 2021

Tábor již zanedlouho

Přípravy vrcholí a odjezd na tábor se blíží. Zkontrolujte si, že máte všechny potřebné dokumenty (viz organizační informace). 

Těšíme se!


1. 7. 2021

+++++++++++++++++++


1. 8. 2020

Dorazili jsme

Letošní tábor skončil, všichni jsme si ho moc užili a už se těšíme na další rok!

Dosud nezpracované fotografie do galerie zveřejníme v nejbližších dnech, tak si pak ještě můžeme zavzpomínat.


1. 8. 2020

Na palubě

Úspěšně jsme na cestě. Příjezd podle plánu vlakem R769 v 16:47.


29. 7. 2020

Rozuzlení se blíží

Rozhodnutí o tom, jaký bude Nový svět se blíží. Kolonisté a kolonistky úspěšně vykonali vodní expedici, a připravují se na závěrečné střetnutí o směřování planety.

INFORMACE O PŘÍJEZDU DO PRAHY:

Očekávaný příjezd na hlavní nádraží je v sobotu v 16:47. Sledujte prosím tyto stránky. V případě, že by se během cesty něco změnilo (např. výrazné zpoždění), budeme vás informovat především touto cestou.


26. 7. 2020

Čas běží

Zdravíme Zemi!

Čas běží rychle, že ani nestíháme vysílat zprávy. Všichni kolonisté si procvičili lodní výcvik, ti pokročilejší se dokonce pustili do eskymáků. Zítra a pozítří vyrazíme na jednodenní puťáky do Sušice. Počasí nám celkem přeje, teploty jsou příjemné, občasná přeháňka příliš nevadí.

Venda se ve výsledku neukázal jako příliš akceschopný prezident. V druhém volebním období ho tak včera nahradil Mates. Kolonie dále zápolí o směřování Nového světa...


20. 7. 2020

Poškození vysílače

Vysílač, naše jediné spojení se Zemí, byl poškozen. Kolonie se vypravily po jeho stopách a znovu nalezly ztracenou anténu.

Po dramatické předvolební kampani si kolonie zvolily prvního prezidenta Nového světa - Vendu!


19. 7. 2020

Zpráva z druhého oběhu

Voláme Zemi! Potvrzuje úspěšné osídlení Nového světa, založeno šest kolonií.

Dnes byla podniknuta krátká lodní výprava zkušených lodivodů, která využila náhlou vlnu deště.


18. 7. 2020

Přílet

Po dlouhé cestě, dvanáct světelných let není špacír, první zemská kolonizační výprava dorazila na orbitu planety Tau Ceti E. Osídlování nového světa začíná...


5. 7. 2020

Odlet

Táborníci - kolonisté!

Všem byl již rozeslán email s organizačními informacemi k letošnímu táboru. Ve stejném smyslu byly aktualizovány i údaje na stránkách.

Připomínáme, že letos na tábor odjíždíme vlakem z Hlavní nádraží Praha. A na kostým prosím dětem zabalte kus bíle látky, např. prostěradlo.

>> tematické uvedení to letošní hry