Menu
27. 7. 2018

Informace o příjezdu (Příbram)

Upozornění pro rodiče, kteří si vyzvedávají děti cestou u Příbrami: autobus bude stavět na benzínové pumpě Milín - Buk (https://mapy.cz/s/2Thnv), nikoli na haldě.


26. 7. 2018

Druhá vodní výprava

Středa a čtvrtek byla ve znamení menších vodních výprav do Horažďovic. Po večerní pravé opulentní pirátské hostině se jednotlivé posádky začaly připravovat na páteční cestu za poslední části mapy k pokladu Korzára Rába.


22. 7. 2018

Klid a archivování

Po náročných výpravách mají posádky konečně chvíli klidu na odpočinek a doplnění zásob. Lodní kronikáři také konečně našli čas na to doplnit fotogalerie už od prvního dne výpravy. Hoj hoj!


20. 7. 2018

Výpravy vykonány...

Všechny posádky statečně absolvovaly náročné výpravy a  přivezly lodě naložené zlatem a zbožím, a to i přesto, že moře bylo spíše vyschlé...


17. 7. 2018

Plenění a loupení

První tři pirátské lodě se dnes vydaly na dvoudenní výpravu po moři i po souši. Čeká je kořist v podobě zlata, šperků a vzácného zboží, nebo nemilosrdná mušketa španělského vojska?


16. 7. 2018

Hoj hoj!

Šest pirátských lodí vedených neohroženými kapitány se vydalo brázdit karibské vody, aby získalo co největší kořist. Na radu starého mořského vlka se vydali po stopách strašlivého a krvelačného Korzára Rába a podařilo se jim najít první část mapy vedoucí k místu, kde by měl být zakopán jeho legendární poklad.


15. 7. 2018

Vzkazník - technická závada

Vážení rodiče, kvůli technické chybě se nám až do půl šesté dnešního dne neukládaly vaše vzkazy. Problém se snad již vyřešil, a dále by mělo vše fungovat, tak jak má. Omlouváme se


14. 7. 2018

Jsme v Karibiku

Včas a podle plánu jsme dorazili do pirátského útočiště. Hurá!


10. 7. 2018

Proviant

Upozorňujeme, že z technických důvodů bude v sobotu 14. 7. na táboře připravena k jídlu až večeře. Proto Vás prosíme, zabalte dětem větší svačinu.


24. 6. 2018

Vyplutí pirátských lodí se blíží

Vyplutí odvážných a nepolapitelných pirátů do bohatých vod Karibiku se blíží. Kromě běžné výbavy prosím dětem nezapomeňte přibalit černé či tmavé tričko na výrobu pirátského kostýmu. Děkujeme