Menu
2. 7. 2019

Luchurpánie a lovci pokladů

Letošní výprava za poklady po celém světě se už blíží. Aktualizovali jsme informace o odjezdu. Připravte si košile a klobouky! Naopak vši nechte doma.


12. 7. 2019

Odjezd a proviant

Připomínáme, že zítřejší odjezd na tábor je oproti minulosti až po poledni ve 12:30.
Pro dobrodruhy bude v táboře připravena až večeře! Doražte tedy naobědvaní a se svačinou na cestu.

Těšíme se!


13. 7. 2019

Jsem v táboře

Dorazili jsme do tábora bez problému a ubytovali se!


15. 7. 2019

První dny...

Oddíly se vypravily na první archeologickou expedici a našly tajuplné peruánské destičky! Kromě toho jsme dnes zahájili výcvik na lodích, určitě se to bude hodit.

Do fotogalerie jsme nahráli první fotografie. Heslo pro přístup je stejné jako loni. (přístup je trošku složitější, ale určitě to zvládnete;)


17. 7. 2019

Peru a Šanghaj

Archeologické expedice prošly nástrahami pastí v peruánském chrámu a našly prastaré destičky, hlavolamy.

Poté se dobrodruzi přesunuli do Šanghaje, kde v pondělí a úterý absolvovali komplexní výcvik lodní navigace. Na závěr pomohli místní policii odhalit rozsáhlé sítě místních gangsterů, kteří se podíleli na krádeži deníku prof. Smith Jamesona.

Ze získaných útržků vyplývá, že mohou být na stopě nalezení legendární Atlantidy!


20. 7. 2019

Puťák a Afrika

Ve středu a čtvrtek absolvovaly první tři oddíly puťák do Sušice a ze Sušice. Páteční večer se pak všichni mohli věnovat honbě za africkými vykopávkami.

Kromě toho jsme objevili kusy ztraceného deníku, které navadí expediční týmy k pátární po tajemstvích Atlantidy.


23. 7. 2019

Egypt a druhý puťák

Expediční výpravy navštívily egyptské tržitště a v jeho zmatku a shodnu se snažily získat co nejvíc archeologických nálezů.

V pondělí pak druhá část oddílů vyrazila na puťák, který zakončila dnešním sjezdem se Sušice do tábora.


26. 7. 2019

K bráně Atlantidy a finále

Ve středu expedice vyčkávaly až do podvečerních hodin, aby odolaly strašlivému žáru a mohly úspěšně dorazit k branám Atlantidy. Povedlo se, a poznaly nové krásy zdejšího kraje.

Čtvrtek proběhl krátký vodní sjezd do Horažďovic pro zájemce, a odpoledne pak bylo věnováno velkému boji a zápasu dětí proti vedoucím. Oproti loňské blamáži, kde děti deklasovaly vedoucí v každé disciplíně se letos podařilo vedoucím dosáhnout vítězství alespoň ve třech ze šesti disciplín, což je každopádně úspěch.

Dnes expediční výpravy dorazily do tajuplné Atlantidy. Po počátečním váhání nad tím, jak porozumět jejím tajemstvím se začalo doařit odhalovat indicie. Poklad byl nalezen!