Menu
16. 6. 2024

Kostýmy

Téma celotáborové hry na tábor 2024 je Legenda o posvátné hoře Tefity . Děti si budou vyrábět i kostým. Pokud máte doma nějakou sukni, či látku, která může projít kreativním uměním Vašich dětí, zabalte jim ji do kufru. Popřípadě, zda máte nějakou sukni, která odpovídá ilustračnímu obrázku, klidně ji zabalte také. Děti budou mít možnost si je vyzdobit a vyrobit.


28. 5. 2024

Tefity 2024

Na začátku byl všude jen oceán. Do té doby, dokud se nevynořila na hladinu matka ostrovů Tefiti. Její srdce mělo tu největší sílu, jaká byla možná, dokázala vytvořit samotný život. Tefiti se o ní podělila s celým světem. Jenže časem se objevili někteří srdce Tefiti získat. Velká zlá stvoření věřila, že kdyby se ho zmocnila, tak by jim patřila velká moc. A jednoho dne se ten nejtroufalejší z nich vydal na cestu křížem přes oceán, aby si ho vzal. Byl to polobůh větru a moře, byl to bojovník, měnič podoba, který se mohl díky svému čarovnému háku proměňovat. Jeho jméno bylo Maui.

Tefiti se bez svého srdce začalo rozpadat, čímž se rodila strašná temnota. Maui se snažil utéct, ale v cestě mu stál další, co chtěl získat srdce Tefiti, Te ka. Srazil Mauiho z nebe na zem a už ho nikdo nikdy neviděl. Jeho čarovný hák společně se srdcem Tefiti se ztratily v hloubce moře, kde ještě až doteď, o 1000 roku později, Te ka spolu s démony hlubin po něm stále pátrají…