Menu
20. 7. 2019

Puťák a Afrika

Ve středu a čtvrtek absolvovaly první tři oddíly puťák do Sušice a ze Sušice. Páteční večer se pak všichni mohli věnovat honbě za africkými vykopávkami.

Kromě toho jsme objevili kusy ztraceného deníku, které navadí expediční týmy k pátární po tajemstvích Atlantidy.


17. 7. 2019

Peru a Šanghaj

Archeologické expedice prošly nástrahami pastí v peruánském chrámu a našly prastaré destičky, hlavolamy.

Poté se dobrodruzi přesunuli do Šanghaje, kde v pondělí a úterý absolvovali komplexní výcvik lodní navigace. Na závěr pomohli místní policii odhalit rozsáhlé sítě místních gangsterů, kteří se podíleli na krádeži deníku prof. Smith Jamesona.

Ze získaných útržků vyplývá, že mohou být na stopě nalezení legendární Atlantidy!


15. 7. 2019

První dny...

Oddíly se vypravily na první archeologickou expedici a našly tajuplné peruánské destičky! Kromě toho jsme dnes zahájili výcvik na lodích, určitě se to bude hodit.

Do fotogalerie jsme nahráli první fotografie. Heslo pro přístup je stejné jako loni. (přístup je trošku složitější, ale určitě to zvládnete;)


13. 7. 2019

Jsem v táboře

Dorazili jsme do tábora bez problému a ubytovali se!


12. 7. 2019

Odjezd a proviant

Připomínáme, že zítřejší odjezd na tábor je oproti minulosti až po poledni ve 12:30.
Pro dobrodruhy bude v táboře připravena až večeře! Doražte tedy naobědvaní a se svačinou na cestu.

Těšíme se!


2. 7. 2019

Luchurpánie a lovci pokladů

Letošní výprava za poklady po celém světě se už blíží. Aktualizovali jsme informace o odjezdu. Připravte si košile a klobouky! Naopak vši nechte doma.


27. 7. 2018

Informace o příjezdu (Příbram)

Upozornění pro rodiče, kteří si vyzvedávají děti cestou u Příbrami: autobus bude stavět na benzínové pumpě Milín - Buk (https://mapy.cz/s/2Thnv), nikoli na haldě.


26. 7. 2018

Druhá vodní výprava

Středa a čtvrtek byla ve znamení menších vodních výprav do Horažďovic. Po večerní pravé opulentní pirátské hostině se jednotlivé posádky začaly připravovat na páteční cestu za poslední části mapy k pokladu Korzára Rába.


22. 7. 2018

Klid a archivování

Po náročných výpravách mají posádky konečně chvíli klidu na odpočinek a doplnění zásob. Lodní kronikáři také konečně našli čas na to doplnit fotogalerie už od prvního dne výpravy. Hoj hoj!


20. 7. 2018

Výpravy vykonány...

Všechny posádky statečně absolvovaly náročné výpravy a  přivezly lodě naložené zlatem a zbožím, a to i přesto, že moře bylo spíše vyschlé...