Menu
17. 7. 2018

Plenění a loupení

První tři pirátské lodě se dnes vydaly na dvoudenní výpravu po moři i po souši. Čeká je kořist v podobě zlata, šperků a vzácného zboží, nebo nemilosrdná mušketa španělského vojska?


16. 7. 2018

Hoj hoj!

Šest pirátských lodí vedených neohroženými kapitány se vydalo brázdit karibské vody, aby získalo co největší kořist. Na radu starého mořského vlka se vydali po stopách strašlivého a krvelačného Korzára Rába a podařilo se jim najít první část mapy vedoucí k místu, kde by měl být zakopán jeho legendární poklad.


15. 7. 2018

Vzkazník - technická závada

Vážení rodiče, kvůli technické chybě se nám až do půl šesté dnešního dne neukládaly vaše vzkazy. Problém se snad již vyřešil, a dále by mělo vše fungovat, tak jak má. Omlouváme se


14. 7. 2018

Jsme v Karibiku

Včas a podle plánu jsme dorazili do pirátského útočiště. Hurá!


10. 7. 2018

Proviant

Upozorňujeme, že z technických důvodů bude v sobotu 14. 7. na táboře připravena k jídlu až večeře. Proto Vás prosíme, zabalte dětem větší svačinu.


24. 6. 2018

Vyplutí pirátských lodí se blíží

Vyplutí odvážných a nepolapitelných pirátů do bohatých vod Karibiku se blíží. Kromě běžné výbavy prosím dětem nezapomeňte přibalit černé či tmavé tričko na výrobu pirátského kostýmu. Děkujeme2. 8. 2017

Výskyt vší

Na táboře se objevily vši. Prosíme rodiče, aby dětem důkladně prohlédli vlasy!


28. 7. 2017

Příjezd do Prahy

Vážení rodiče, zítřejší příjezd je plánován na avizovaných 17.30. Nicméně máme informace o uzavírce a objížďce Strakonické ulice, proto lze očekávát mírné zpoždění. Upřesnění případně najdete zde.


28. 7. 2017

Svatý grál

Závěrečná etapa putování zavedla rytíře do nejrůznějších zákoutí artušovského království až nakonec dosáhli vysněného cíle - Svatého grálu. Největší slávu při této výpravě získal rod Poníků ze Severu!