Menu
29. 7. 2023

Zpoždění

Milí rodiče, kvůli zpoždění vlaku stihneme až další rychlík. Dorazit do Prahy bychom tedy měli o hodinu později v 17:47.


28. 7. 2023

Závěr

V druhém týdnu proběhla noční bojovka, menší výprava na kajacích, další táborové hry a ohně. Dnes vyvrcholila celotáborová hra! Husitém se přes čtyři svatyně podařilo otevřít zdroj magické moci a definitivně porazit Velkého inkvizitora!

Zítra už nás čeká jen balení a odjezd. Příjezd očekáváme před pátou hodinou (cca 16.47) na hlavním nádraží. Sraz bude opět na místě odjezdu - parkoviště Hlavní nádraží.


25. 7. 2023

Velký inkvizitor

Tábor se nemilosrdně přehoupl do druhého týdne. Před víkendem jsme kromě křižáku zápasili i s drobnou morovou ránou, ale vše jsme úspěšně překonali. Velký inkvizitor nás však nenechal odpočinout a zápas husitů s křižáky se blíží do finále... 


20. 7. 2023

První týden

První týden se blíží pomalu ke konci. Mezitím jsme absolvovali vodácký výcvik, stali se odbojnými husity a začali jsme bojovat proti křižákům. První oddíly se také vypravily na sjezd řeky do Horažďovic. Fotogalerie se pomalu zaplňuje a bude dále doplňována.


15. 7. 2023

Dorazili jsme

Pohodlně a bez zpoždění jsme dorazili do tábora a už se chladíme v Otavě!


18. 4. 2023

Tábor 2023

Magie byla vždy součástí tohoto světa, avšak Církev ji již v dávných dobách zcela zapověděla. Kde se vzali husité? Co hledají? Všechno je jinak...

Příběh našeho letošního tábora (či Tábora?) naleznete zde PDF. Už se těšíme, jak dopadne!


18. 3. 2023

+++++++++++++++++++++++++++


29. 7. 2022

Sobotní cesta a příjezd

Zítra vyrážíme na cestu podle plánu a platí vše uvedené v organizačních informací. Vlak by měl přijet do Prahy v 16:51 a sejdeme se opět na parkovišti nad halou hlavního nádraží. V případě, že by byl příjezd výrazně zpožděn vás budeme informovat zde.


29. 7. 2022

Konec celotáborové hry

Vítězem celotáborovy hry se ve čtvrtek stali Prchlí koně! Přestože nezměrné bohatství získali Golden Grils. Více se dočtete v posledních dvou číslech Independence Times.

Úterní vydání

Finální páteční vydání


23. 7. 2022

Independence Times

Buďte včas informování o všech horkých novinkách Divokého Západu! Kupujte Independence Times!

Pondělní vydání

Sobotní vydání