Menu
13. 7. 2024

Dorazili jsme

V pořádku a v pohodlí jsme dorazili do tábora.


16. 6. 2024

Kostýmy

Téma celotáborové hry na tábor 2024 je Legenda o posvátné hoře Tefity . Děti si budou vyrábět i kostým. Pokud máte doma nějakou sukni, či látku, která může projít kreativním uměním Vašich dětí, zabalte jim ji do kufru. Popřípadě, zda máte nějakou sukni, která odpovídá ilustračnímu obrázku, klidně ji zabalte také. Děti budou mít možnost si je vyzdobit a vyrobit.


28. 5. 2024

Tefity 2024

Na začátku byl všude jen oceán. Do té doby, dokud se nevynořila na hladinu matka ostrovů Tefiti. Její srdce mělo tu největší sílu, jaká byla možná, dokázala vytvořit samotný život. Tefiti se o ní podělila s celým světem. Jenže časem se objevili někteří srdce Tefiti získat. Velká zlá stvoření věřila, že kdyby se ho zmocnila, tak by jim patřila velká moc. A jednoho dne se ten nejtroufalejší z nich vydal na cestu křížem přes oceán, aby si ho vzal. Byl to polobůh větru a moře, byl to bojovník, měnič podoba, který se mohl díky svému čarovnému háku proměňovat. Jeho jméno bylo Maui.

Tefiti se bez svého srdce začalo rozpadat, čímž se rodila strašná temnota. Maui se snažil utéct, ale v cestě mu stál další, co chtěl získat srdce Tefiti, Te ka. Srazil Mauiho z nebe na zem a už ho nikdo nikdy neviděl. Jeho čarovný hák společně se srdcem Tefiti se ztratily v hloubce moře, kde ještě až doteď, o 1000 roku později, Te ka spolu s démony hlubin po něm stále pátrají…
 


2. 12. 2023

Šifrou k novém roku!

Tábor je na úplně druhé straně roku, proto pokud vzpomínáte u fotek na léto, připojujeme k tomu tip na šifrovací adventní kalendář Cryptomania. Jen procvičujte!

A hlavně mějte hezké svátky a těšíme se v novém roce na Rabí!


29. 7. 2023

Zpoždění

Milí rodiče, kvůli zpoždění vlaku stihneme až další rychlík. Dorazit do Prahy bychom tedy měli o hodinu později v 17:47.


28. 7. 2023

Závěr

V druhém týdnu proběhla noční bojovka, menší výprava na kajacích, další táborové hry a ohně. Dnes vyvrcholila celotáborová hra! Husitém se přes čtyři svatyně podařilo otevřít zdroj magické moci a definitivně porazit Velkého inkvizitora!

Zítra už nás čeká jen balení a odjezd. Příjezd očekáváme před pátou hodinou (cca 16.47) na hlavním nádraží. Sraz bude opět na místě odjezdu - parkoviště Hlavní nádraží.


25. 7. 2023

Velký inkvizitor

Tábor se nemilosrdně přehoupl do druhého týdne. Před víkendem jsme kromě křižáku zápasili i s drobnou morovou ránou, ale vše jsme úspěšně překonali. Velký inkvizitor nás však nenechal odpočinout a zápas husitů s křižáky se blíží do finále... 


20. 7. 2023

První týden

První týden se blíží pomalu ke konci. Mezitím jsme absolvovali vodácký výcvik, stali se odbojnými husity a začali jsme bojovat proti křižákům. První oddíly se také vypravily na sjezd řeky do Horažďovic. Fotogalerie se pomalu zaplňuje a bude dále doplňována.


15. 7. 2023

Dorazili jsme

Pohodlně a bez zpoždění jsme dorazili do tábora a už se chladíme v Otavě!


18. 4. 2023

Tábor 2023

Magie byla vždy součástí tohoto světa, avšak Církev ji již v dávných dobách zcela zapověděla. Kde se vzali husité? Co hledají? Všechno je jinak...

Příběh našeho letošního tábora (či Tábora?) naleznete zde PDF. Už se těšíme, jak dopadne!